Druhny i druhowie,
Wznawiamy po wakacjach cykl warsztatów „Rozwiń się!”.
Temat: „Wróć cały i zdrowy – bezpieczeństwo w górach”
Termin: 20 września 2013 r.
Miejsce: Hufiec ZHP Katowice
Godzina: 18:00 – 20:00
Dedykowane dla: wędrowników i instruktorów (którzy ukończyli 16 lat).
Prowadzący: Mariusz Drzewicki (ratownik GOPR)

Opis: Każda górska wyprawa niesie ze sobą element ryzyka. Nawet w pozornie bezpiecznych Beskidach może zastać nas sytuacja awaryjna: nagłe załamanie pogody, kontuzja czy zgubienie szlaku – a to tylko niektóre z możliwych niebezpieczeństw. Warto więc dobrze się przygotować na każdy potencjalny problem, szczególnie wówczas, gdy mamy pod opieką grupę harcerzy.
Na warsztaty zapraszamy zarówno początkujących jak i zaawansowanych górskich wędrowców, zwłaszcza drużynowych. Na pewno każdy z was ma doświadczenia, którymi warto się podzielić!
Koszt: 5zł – członkowie Hufca ZHP Katowice, 7zł- członkowie innych hufców, osoby niezrzeszone
Zgłoszenia:
– wyślij e-mail w treści wpisując: imię i nazwisko, datę urodzenia, nr drużyny/szczepu/nazwę hufca na franciszek.kulanek@katowice.zhp.pl
– w temacie e-maila wpisz: Warsztaty – „Bezpieczeństwo górskich wędrówek”
– zgłoszenia przyjmujemy włącznie do 18 września 2013 r.
– każde przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone drogą e-mailową

informacje przekazała:
hm. Ariana Bejma-Wożniczka