Kurs przybocznych „Zielony płomień”

przybocznyZapraszamy wszystkich zainteresowanych na drugą edycję kursu przybocznych organizowaną przez V Szczep Harcerski „Czarna Piątka” we współpracy z Hufcowym Zespołem Kadry Kształcącej Hufca ZHP Dąbrowa Górnicza. Kurs ten kierujemy do osób, które działają w swoich środowiskach jako przyboczni lub chcą podnosić swoje umiejętności jako zastępowi. Poprzez zajęcia kursowe chcemy zaproponować Wam ciekawe forum wymiany doświadczeń oraz stworzyć pole do nabywania nowej wiedzy przydatnej w harcerskiej pracy.

Termin i miejsce:
 Kurs przybocznych: 10-12.03.17 r. OSP Tucznawa ul. Łazowska; Dąbrowa Górnicza
Rozpoczęcie w piątek 17:00, zakończenie w niedzielę 16:00.

Cena:
 Kurs przybocznych: 30 zł (cena obejmuje zakwaterowanie, 2 obiady, ubezpieczenie, opiekę wykwalifikowanej kadry, atrakcyjny program)

Wpłat należy dokonywać na konto Hufca ZHP Dabrowa Górnicza tytułem: dodatkowa składka zadaniowa IMIĘ I NAZWISKO kurs przybocznych

Zgłoszenia – wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy

Do 1.03.2017 r. – po tym terminie wpłaty nie będę przyjmowane

Warunki uczestnictwa w kursie przybocznych:
 pełnienie funkcji przybocznego lub ukończenie kursu zastępowych lub pełnienie funkcji zastępowego min. 1 rok harcerski
 zgoda drużynowego
 zgoda rodziców / opiekunów
 nieukończony 16. rok życia

Warunki ukończenia kursu:
 uczestnictwo we wszystkich zajęciach kursowych