Druhny i druhowie,

tak jak ustaliliśmy przed wakacjami w dniach 1-3 września odbędzie się nasze tradycyjne spotkanie podsumowujące rok czyli „Końcówka Instruktorska”.

Wspólny wyjazd do Janowa będzie okazją do refleksji nad tym co z zamierzonych celów udało nam się osiągnąć przez miniony rok oraz jakie nowe wyzwania sobie postawimy.

Kwestie organizacyjne:

Spotykamy się na Bazie w Janowie w piątek między godz. 18.00 a 19.00 – dojazd we własnym zakresie (w razie kłopotów z transportem będę starać się skoordynować wspólny dojazd).

Na miejscu będziemy mieć pełne wyżywienie (od piątkowej kolacji do niedzielnego śniadania)

Co zabrać: śpiewniki, instrumenty muzyczne (w miarę możliwości), plany pracy na lata 2016/2017 oraz 2017/2018(jeśli już takie udało się stworzyć), menażki, kubki, sztućce (własne naczynia chętniej każdy po sobie pozmywa), mundur ZHP, wygodny strój sportowy, śpiwór i głowę pełną pomysłów i pozytywnych myśli.

W programie m.in.: podsumowanie dotychczasowej realizacji „Planu rozwoju Hufca”, warsztaty integracyjne, turniej kolorowych sznurów, planowanie HAL 2018.

Koszt udziału 25zł (wpłata na konto hufca w tytule „dodatkowa składka zadaniowa końcówka instruktorska”.

Zgłoszenia: zgłoszenia w dowolnej formie (mail, sms, telefon, poczta tradycyjna itp.) zawierające:

Imię i nazwisko, stopień instruktorski/harcerski, przydział służbowy, adres, nr pesel, nr ewidencji ZHP, informacje o sposobie dojazdu (np. mam własny środek transportu; mam własny środek transportu i wolne 3 miejsca; nie mam jak dojechać itp.), potwierdzenie wpłaty (może być w osobnej wiadomości) przyjmuje do dnia 24.08.2017r do godz. 20.00 dh Aleksandra Nadolna (decyduje data wpływu a nie stempla pocztowego). Mile widziane zgłoszenia grupowe środowiska 🙂

Końcówka Instruktorska to przedsięwzięcie organizowane dla kadry Hufca Dąbrowa Górnicza. Zaproszenie jest skierowane do instruktorów ZHP, osób pełniących funkcje instruktorskie, kadry drużyn, gromad oraz jednostek i zespołów działających w Hufcu (przyboczni, zastępcy szefów, z-cy przewodniczących, z-cy komendantów itp.)

Tradycyjnie proszę o przekazanie informacji w swoich środowiskach.

W razie pytań czy wątpliwości pozostaję do dyspozycji