Równo o godzinie 14:00 dąbrowski hufiec stawił się na Placu Wolności, by apelem rozpocząć kolejny rok harcerski.
Nim jednak mogliśmy ruszyć do zabawy, w gronie instruktorskim nastąpiło sporo zmian; drużynowi przekazywali granatowe sznury swoim przybocznym, niektórzy ruszyli inną ścieżką instruktorką.
Następnie, po chwilach radości i wzruszenia, udaliśmy się na teren Fabryki Pełnej Życia, gdzie miała miejsce trzecia część gry miejskiej „Włącz się do gry”. Harcerze i rodziny zdobywały punkty, poprzez wykonanie takich zadań jak przeniesienie noszy przez pole bitwy, zbudowanie makiety miasta, musztra harcerska, rozgrywka jaggera. Wszyscy mogli również skosztować żurku.
Na sam koniec nastąpiło rozdanie nagród, a także zrobiliśmy rodzinne zdjęcie. Dziękujemy Fabryce Pełnej Życia za udostępnienie miejsca, a także Centrum Gier Fabularnych „Furia” za sprawowanie pieczy nad rozgrywkami.

Do zobaczenia na harcerskim. szlaku! Czuwaj!

zdjęcia  – już w naszej galerii