Druhny i Druhowie,

z ogromnym smutkiem informujemy całą hufcową społeczność zuchów, harcerzy, wędrowników i instruktorów, że w dniu 10 marca 2018 roku odszedł na Wieczną Wartę

dh phm. Grzegorz Robakowski

Do końca wypełnił słowa Harcerskiego Przyrzeczenia – służby Polsce i bliźnim, pełniąc służbę na rzecz kolejnych pokoleń zuchów, harcerzy i instruktorów.

Grzegorza zapamiętamy jako sprawnego organizatora, wspaniałego hufcowego kwatermistrza. Przede wszystkim zaś, w pamięci instruktorek i instruktorów pozostanie jako dobry Człowiek, który zawsze służył pomocą.

Jego śmierć zaskoczyła nas wszystkich, pozostawiając w głębokim szoku i niedowierzeniu, przepełnionych żalem.

„Spotkania z ludźmi czynią życie warte przeżycia”
Guy de Maupassant

Dziękujemy Ci Grzesiu, że byłeś z nami !
„Przy innym ogniu, w inną noc do zobaczenia…”
Czuwaj!

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 15 marca o godzinie 10.00 w kaplicy cmentarnej przy ulicy 11 listopada w Dąbrowie Górniczej.