Kurs przybocznych „Zielony płomień”

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na trzecią edycję kursu przybocznych organizowaną przez V Szczep Harcerski „Czarna Piątka” we współpracy z Hufcowym Zespołem Kadry Kształcącej Hufca ZHP Dąbrowa Górnicza. Kurs ten kierujemy do osób, które działają w swoich środowiskach jako przyboczni lub chcą podnosić swoje umiejętności jako zastępowi. Poprzez zajęcia kursowe chcemy zaproponować Wam ciekawe forum wymiany doświadczeń oraz stworzyć pole do nabywania nowej wiedzy przydatnej w harcerskiej pracy.

Termin i miejsce:
• Kurs przybocznych: 27-29.04.18 r. OSP Strzemieszyce ul. Strzemieszycka 393; Dąbrowa Górnicza 41-300
Rozpoczęcie w piątek 17:00, zakończenie w niedzielę 16:00.
Cena:
• 35 zł (cena obejmuje zakwaterowanie, 2 obiady, opiekę wykwalifikowanej kadry, program)
Wpłaty należy dokonywać na konto Hufca ZHP Dabrowa Górnicza po otrzymaniu maila z zakwalifikowaniem na kurs tytułem: dodatkowa składka zadaniowa IMIĘ I NAZWISKO kurs przybocznych
Do 15.04.2018 r. – po tym terminie wpłaty nie będę przyjmowane
Obowiązkowy do wypełnienia jest FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Pierwszeństwo zgłoszeń mają harcerze z Hufca Dąbrowa Górnicza, po 28 marca mogą zgłaszać się również zainteresowani z innych hufców. Zgłoszenia trwają do 4 kwietnia, po tym terminie formularz wygasa.
Warunki uczestnictwa w kursie przybocznych:
• pełnienie funkcji przybocznego lub ukończenie kursu zastępowych lub pełnienie funkcji zastępowego min. 1 rok harcerski
• zgoda drużynowego
• zgoda rodziców / opiekunów
• nieukończony 16. rok życia
Warunki ukończenia kursu:
• uczestnictwo we wszystkich zajęciach kursowych
• oddanie pisemnych zadań kursowych
• pozytywne ukończenie biegu podsumowującego kurs

Kontakt z komendantką kursu: pwd. Ewelina Stanek HO nr tel. 698226146