Niezwykły kurs zastępowych zakończył się! 🙂
Dwudziestu niezwykłych młodych harcerzy i harcerek przez dwa weekendy ostro zmagało się z wiedzą którą teraz będą przekazywać swoim braciom i siostrom w harcerskich zastępach.
Osiemnastu z nich otrzymało patenty, czyli prawo do budowania i prowadzenia zastępów.
Patenty otrzymali:
4 GDDH – dh. Kamila Chmielarska
8 DDH – dh. Wojciech Rachwał, dh. Zofia Dudzik, dh. Aleksandra Hejczyk, dh. Aleksandra Grzyb, dh. Jakub Grzyb, dh. Kacper Adamczyk
10 PDDH – dh. Roksana Winter, dh. Emilia Biały, dh. Jakub Wilk, dh. Grzegorz Zub, dh. Małgorzata Żmuda
15 DDS – dh. Krzysztof Bączyński
72 PDDS – dh. Magdalena Kamieniarz, dh. Katarzyna Szczepańska, dh. Kinga Izdebska, dh. Paulina Kocańda
80 DDS – dh. Mateusz Trześniewski

więcej zdjęć w galerii

Bardzo dziękujemy wszystkim prowadzącym zajęcia . Było to wyzwanie które podjęliście i wykonaliście wspaniale.
Czuwaj!!!
Komendant Kursu