JASKINIOWCY

Wyjazd na obóz i kolonię zuchową do Janowa – 30 lipca 2018r (poniedziałek)

Sławków – Rynek, zbiórka godz. 6.45 (Złota Ósemka, Hufiec Zabrze, Śmiecholudki (2os), Słoneczna Gromada(2os))
Dąbrowa Górnicza – parking CH Pogoria, zbiórka godz. 7.30

kontakt – komendantka obozu, phm Edyta Koza, tel 694 597 293, edyta.koza@zhp.net.pl

W związku z wizytą w parku linowym proszę wszystkich rodziców/pełnoprawnych opiekunów o podpisanie zgody:
oświadczenie_park linowy

W związku z ewentualnym dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska proszę rodziców/pełnoprawnych opiekunów zuchów i harcerzy ze szkół podstawowych o podpisanie zgody:
oświadczenie_wfoś

Rodzice/opiekunowie, którzy nie byli na spotkaniach przedobozowych proszę o wypełnienie i podpisanie: Warunki-uczestnictwa oraz
Załącznik-do-Karty-kwalifikacyjnej-niepełnoletniego-uczestnika

Wszystkie karty, oświadczenia proszę o jak najszybsze przekazanie do drużynowych lub do hufca

Lista rzeczy potrzebnych na obóz