Polowa Zbiórka Harcerzy Starszych

W długi weekend majowy harcerze starsi z całej Polski będą mogli należycie spożytkować swoją energię biorąc udział w największej imprezie harcerskiej dla HS-ów! W dniach 1-5 maja 2013 r. odbędzie się Polowa Zbiórka Harcerstwa Starszego PZ-HS.COM 2013, czyli zlot zastępów gimnazjalnych, które w ciągu kilku dni będą mogły sprawdzić się działając w nietypowych warunkach i sytuacjach. Na Cyplu Czerniakowskim w Warszawie powstanie HS-owe miasteczko, rządzące się własnymi prawami, które stanie się rzeczywistym ucieleśnieniem Facebook’owej społeczności HSów.

Poprzez to nietypowe SPOTKANIE, stawianie WYZWAŃ i możliwość WSPÓŁZAWODNICTWA, uczestnicy POZNAJĄ i poczują prawdziwą HS-ową energię, którą będą mogli przełożyć na pracę śródroczną swoich środowisk.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę internetową zlotu: www.pz-hs.com.

Na potrzeby kontaktu z uczestnikami zlotu, uruchomiony został również oficjalny adres e-mail: pzhs@zhp.pl, na który możecie śmiało pisać i zadawać pytania. Zaglądajcie na Facebook’a, gdyż komunikaty nt. imprezy pojawiać się będą także na Fanpage’u Harcerze Starsi i FanPage’u ZHPFun.

phm. Michał Cyrkunowicz, komendant Polowej Zbiórki Harcerstwa Starszego PZ-HS.COM 2013