InterCamp 2013, europejski zlot skautów i harcerzy, po raz kolejny odwiedzili dąbrowscy harcerze! W tym roku ugościła nas Holandia, a dokładnie mieścina Cadier en Keer, gdzie szczep Czarna Piątka oraz Trójkątna Jedynka z Mysłowic spędzili wspaniałe 3 intercampowe dni.

W ciągu jednego weekendu nasi harcerze nawiązali mnóstwo międzynarodowych kontaktów ze skautami z Czech, Holandii, Niemiec, Anglii i innych krajów europejskich. Podczas InterCampu czekał nas Hike – wędrówka po okolicach, oraz cały dzień gier i zabaw – oczywiście w towarzystwie skautów z innych krajów.

Mimo iż pogoda była dość deszczowa, bawiliśmy znakomicie. Razem z nami, oprócz fantastycznego humoru, do domu wróciły wspomnienia, doświadczenia i nowe znajomości. I jedno postanowienie:
Do zobaczenia za rok!

dh.Magda Robakowska