Druhny i druhowie uczestnicy kursu zastępowych.
Wasz poziom i zaangażowanie podczas kursu zastępowych który właśnie się odbył, jest godny najwyższej pochwały i dumy jaką mogą się poszczycić najlepsi w naszych szeregach. Każdy trud, każde niepowodzenie motywuje nas do tego by powstać i ponownie zmierzyć się z obowiązkami i wiedzą. Każdy z Was jest diamentem, dzięki któremu moja i każdego instruktora praca ma sens, a przyszli członkowie Waszych zastępów będą pewni że trafili w odpowiednie, przyjazne, wyrozumiałe i odpowiedzialne ręce.
Jeśli wydaje Ci się że nie masz już sił, że nie jesteś w stanie czegoś osiągnąć , to przeczytaj słowa jednego z największych polaków.

„Nie czyńcie skautingu zbyt łatwym… Stawiajcie wyzwania ”
Jan Paweł II

Druhny i druhowie kursowicze. Oczekuje na was 23 marca o godzinie 12:00 w domu harcerza Hufca Dąbrowa Górnicza na drugą turę.

pwd. Wojciech Godecki HR