Co oferujemy

Ofertę naszą kierujemy do drużyn, szczepów, hufców oraz innych środowisk spoza ZHP, które poszukują bazy na zorganizowanie własnego obozu lub kolonii w trakcie letnich wakacji.  Na naszej bazie istnieje też możliwość organizowania  biwaków w trakcie roku harcerskiego.

W ramach opłaty zapewniamy:

ZAKWATEROWANIE – w namiotach typu „10-tka” (wyposażonych w drewniane podłogi, półki, łóżka typu „kanadyjka”, materac, 2 koce) lub w domkach drewnianych (wyposażonych w łóżka piętrowe, szafę, stolik, krzesła)
Obecnie baza może przyjąć jednorazowo około 150 osób w namiotach, 30 w domkach (starszych) i 40 w domkach z pełnym węzłem sanitarnym.
Teren bazy to około 6ha.

WYŻYWIENIE – zabezpieczamy cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Posiłki podawane są na zastawie będącej na wyposażeniu ośrodka. Dysponujemy dwoma jadalniami, mniejsza przeznaczona jest dla zuchów oraz większa dla reszty obozowiczów.

OPIEKĘ MEDYCZNĄ – całodobową opiekę pielęgniarską oraz lekarzem na wezwanie. Ponadto w przypadkach wymagających konsultacji specjalistycznych korzystamy z usług szpitala w Janowie.

ZAPLECZE SANITARNE
– ubikacje toi-toi, umywalnie z ciepłą i zimna wodą oraz dostęp do  kontenerów sanitarnych z prysznicami;

KORZYSTANIE Z INFRASTRUKTURY OŚRODKA
– dowolny dostęp do sprzętu oraz obiektów sportowych – boisk do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki.

Komenda Ośrodka gwarantuje bezpłatny udział w imprezach programowych organizowanych przez Ośrodek oraz pomoc programowa i organizacyjną. Bezpłatny jest dostęp do świetlic, sprzętu audio – video oraz sprzętu nagłaśniającego.

Ponadto pomagamy w zakupie drewna na pionierkę obozową, w organizacji jazd konnych.

Ośrodek nie dysponuje własnym autobusem, natomiast na bieżąco współpracuje z kilkoma firmami przewozowymi, dysponującymi autobusami i minibusami.