Druhny i Druhowie

Referat wędrowniczy zaprasza namiestników, drużynowych i przybocznych pionu wędrowniczego na warsztaty, w trakcie których poruszone zostaną między innymi tematy budowy wizerunku lidera oraz bogactwa form pacy jakimi wędrownicy dysponują.

Termin: 26-27 kwietnia 2014 roku.
Miejsce: Hufiec Beskidzki, ul. Chopina 3, 43-300 Bielsko-Biała
Zajęcia warsztatowe odbywać się będą w sobotę od godziny 10:00 do godziny 20:00 w tym przerwa obiadowa (obiad w cenie warsztatów).

Prosimy o przybycie chwilę wcześniej abyśmy mogli punktualnie rozpocząć pracę.
Istnieje możliwość noclegu w budynku hufca. W Bielsku-Białej jest wiele atrakcji, z których w godzinach wieczornych będzie można skorzystać a w niedzielę rano zapraszamy chętnych na górską wędrówkę.
Koszt udziału w warsztatach: 5zł
Zgłoszenia:
Prosimy aby każdy uczestnik zgłosił się indywidualnie wysyłając wiadomość e-mail na adres: wedrowniczy@slaska.zhp.pl

W zgłoszeniu:
1. Imię i nazwisko / stopnie
2. Hufiec / drużyna
3. Funkcja
4. Informacje o najczęściej wykorzystywanych formach pracy (prosimy aby bez wspomagania się Internetem i bez pytania innych wypisać znane wędrownicze formy pracy. Jest to nam potrzebne nie do oceniania a jedynie do właściwego przygotowania zajęć na warsztatach.)
5. Tematy, które chcieli by aby były w najbliższym czasie (lub jeszcze na tych warsztatach) poruszone
Zgłoszenia proszę wysyłać do dnia 13 kwietnia.

Referat wędrowniczy Chorągwi Śląskiej