Witamy w nowym roku harcerskim

Nadchodzi wrzesień, a wraz z nim nowy harcerski rok. W minioną sobotę, 30 sierpnia, kadra i instruktorzy naszego hufca spotkali się na końcówce instruktorskiej, aby podsumować i  zakończyć rok 2013/2014.
Po warsztatach poprowadzonych przez dh. Olę Nadolną, wielu godzinach debat, przerzucania się pomysłami, doświadczeniami i uwagami, mającymi na celu zwiększenie atrakcyjności programu hufca i integrację wspólnoty hufca, z czystym sumieniem oddajemy w Wasze ręce Plan Pracy Hufca na rok 2014/2015, w którym zamieściliśmy propozycje wszystkich imprez, spotkań i przedsięwzięć, które naszym zdaniem pozwolą na doskonalenie zarówno nas, jak i stosunków między nami.

Serdecznie zapraszamy Was do śledzenia hufcowego kalendarza, a także uważnego wsłuchiwania się w słowa drużynowych, którzy niejednokrotnie będą zapraszać Was do udziału i zabawy.
Mamy okazję zobaczyć się już niedługo – 6 września odbędzie się Harcerski Start. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 10:45 pod budynek Hufca ZHP Dąbrowa Górnicza.