Rozpoczynamy zgłoszenia do 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W naszym sztabie #6165 prowadzimy rejestrację przez TOKENy czyli specjalne kody. Pełnoletni wolontariusz lub rodzic/opiekun prawny musi posiadać konto na stronie https://iwolontariusz.wosp.org.pl Po stworzeniu konta proszę o przesłanie na mail rewet28@gmail.com informację o tym wraz z numerem kontaktowym oraz nazwę środowiska harcerskiego w którym działa wolontariusz. W informacji zwrotnej będzie rozesłany TOKEN (w ciągu 24 godzin kod powinien zostać wysłany). TOKEN automatycznie przypisze wolontariusza do naszego sztabu. Po udanym przypisaniu do sztabu Szef Sztabu w ciągu 7 dni skontaktuje się pod podany w mailu numer w celu weryfikacji danych. Jeśli wszystko będzie się zgadzało to zgłoszenie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Ostateczny termin zgłoszeń upływa 05.01.2022.
Proszę nie czekać do ostatniego momentu. Ilość miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo w zgłoszeniach mają harcerze z Hufca ZHP Dąbrowa Górnicza.

W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji: Pod numerem telefonu 533 090 756 Drogą mailową rewet28@gmail.com

Pozdrawiam,
pwd. Dominik „Bela” Belicki HO