Już wkrótce – 3 czerwca 2022 r. – odbędzie się Festiwal Teatralny!
– W ramach Festiwalu: przegląd teatralny i parada ulicami naszego miasta.
– Do udziału w Festiwalu Teatralnym zapraszamy młodzież od 6 klasy szkół podstawowych aż do klas maturalnych! Zapraszamy szkoły i ośrodki kultury!
– Każda młodzieżowa grupa teatralna zakwalifikowana do udziału w festiwalu otrzyma 500 zł na rozwój własnych działań.
– Zgłoszenia przyjmowane będą od 8 kwietnia pod adresem skt.adamantem@gmail.com
– Ilość miejsc ograniczona.
– Szczegóły w regulaminie.
– Organizatorami wydarzenia są Szkolne Koło Teatralne Adamantem z I Liceum Ogólnokształcącego im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej i Pałac Kultury Zagłębia. Do organizacji tego przedsięwzięcia zaangażowani są również drużynowi i przyboczni naszego hufca.
– Środki przeznaczone na realizację Festiwalu Teatralnego pochodzą z I Funduszu Inicjatyw Młodzieżowych i Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej. Operator wydarzenia: Fundacja Godne Życie.
Młody artysto! Do zobaczenia na scenie!

Regulamin do pobrania tutaj
Zaproszenie filmowe