Zuchowy Festiwal Piosenki Filmowej

Myszka-Miki-Zdlec-33776Termin: 21.04.2016, 17:15 – 19: 30
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 ul. Mireckiego 1
Uczestnicy: Namiestnictwo Zuchowe Hufca ZHP Dąbrowa Górnicza

1. Każda gromada wybiera 1 film/bajkę i w jego/jej tematyce występuję w dwóch kategoriach:
· Występ muzyczny na scenie
· Pląs przeprowadzony z udziałem wszystkich uczestników festiwalu

Tytuł piosenki należy podać jak najszybciej, aby piosenki nie powtórzyły się wśród gromad. Jeśli któraś gromada potrzebuje podkładu muzycznego – nie ma problemu, ponieważ będzie do tego odpowiedni sprzęt . Proszę podesłać mi na maila wybraną muzykę na min. tydzień przed imprezą.

2. Zgłoszenia gromad oraz orientacyjną liczbę zuchów z gromady należy zgłosić telefonicznie (698 226 146) lub mailowo ( ewelina-stanek232@wp.pl ) do 14.04.2016 r.

4. Głosowanie na występy odbędzie się jak w zeszłym roku – drużynowi będą przyznawać tajnie każdej gromadzie oprócz swojej od 0-5 pkt za występ. Oprócz wokalu oceniane są oczywiście też stroje, rekwizyty, ruchy sceniczne itp. Itd.

5. Każdy drużynowy zobowiązany jest posiadać zgody rodziców swoich podopiecznych na udział w imprezie.

W razie pytań proszę o kontakt
Czuj!

pwd. Ewelina Stanek
Drużynowa 25 DGZ „Dzielne Muminki”