DRODZY WĘDROWNICY!

Zapraszamy Was na wędrowniczy kurs pierwszej pomocy HSR.

Termin: 22-24 listopad oraz 6-8 grudzień
Koszt:
80 zł do końca października
90 zł od 1 listopada do 11 listopada
100 zł po 11 listopada

(w cenie: nocleg, obiady sobotnie, materiały kursowe, ubezpieczenie, herbata oraz kawa przez cały czas trwania kursu)

Opłata za kurs należy wpłacić na konto Hufca z tytułem ” Dodatkowa składka członkowska – kurs I pomocy, imię i nazwisko” !

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenie w języku polskim i angielskim oraz brązową odznakę „Ratownik ZHP”.

Miejsce: OSP Strzemieszyce.
Zgłoszenia: na mail: WKPP.DG@wp.pl
W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, adres,e-mail, pesel, telefon kontkatowy, przydział służbowy, stopień.
Zgłoszenie jest pełne dopiero po dokonaniu wpłaty. Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie zakwalifikowania się do udziału w kursie.

Warunki uczestnictwa:
– 16 lat (rocznikowo)
– złożone Przyrzeczenie Harcerskie
– opłacone składki członkowskie
– zgoda rodziców/prawnych opiekunów (w przypadku osób niepełnoletnich)

Dodatkowe informacje: Mateusz Wójcik 733 461 617
Oprócz zdobywania wiedzy bedzie to spotkanie pełne emocji i pozytywnej energii wędrowników naszego Hufca i nie tylko;-)

TY TEŻ MUSISZ TAM BYĆ!

DO ZOBACZENIA 🙂