Druhno, druhu! Drogi rodzicu! Hej przyjacielu!

Pamiętajcie o swoich bliskich na Święta Bożego Narodzenia i wyślijcie im życzenia w nowoczesnej formie harcerskiej neokartki! Obowiązkowo skorzystajcie z kodu rabatowego na 10% zniżki dedykowanego dla ZHP: 000000059354LCX. Każda wysłana pocztówka harcerska oraz każda dowolna neokartka, która wykorzystuje powyższy kod rabatowy zasila fundusz „Kapitał Przyszłości ZHP” o 1 zł!

Wysyłanie neokartek ZHP możliwe jest do 31 grudnia 2013 roku, dlatego już teraz zobacz na www.envelo.pl jakie to proste i ile radości możesz sprawić za pomocą kilku kliknięć! Kartki ZHP znajdują się w kategorii „Harcerskie”. Odważ się i wypróbuj nowoczesną pocztę, a za kilka dni do skrzynki kogoś dla Ciebie ważnego trafi piękna, duża (A5) pocztówka z Twoimi życzeniami.

Pamiętaj, że Twój gest to również inwestycja w Związek Harcerstwa Polskiego, szkolenia kadry i lepszy program harcerskich przedsięwzięć. Ta skromna złotówka procentuje tysiąckrotnie w postawie młodego pokolenia! Jeśli wysyłasz jakąkolwiek neokartkę użyj kodu promocyjnego: 000000059354LCX, który daje gwarancje, że 1zł z ceny kartki przechodzi na ZHP.Kod jest wielokrotnego użytku i każdy- Twój przyjaciel, rodzic czy znajomy może z niego skorzystać!

phm. Agata Grzywacz
rzecznik prasowy