zjazd2014

Druhny, Druhowie! Już za kilkanaście dni odbędzie się kolejny Zjazd Chorągwi Śląskiej ZHP. Zjazd to wybór nowych władz i podjęcie kluczowych decyzji na najbliższe lata. Wasze hufce będą reprezentowane przez delegatów wybranych przez Was. Nie każdy z delegatów zapewne zada pytanie, na które chciałby uzyskać odpowiedź, nie każdy będzie miał odwagę zaprezentować wniosek ze swoim pomysłem. Na zjeździe nie wszyscy będą, bo będą tylko delegaci.

Zespół internetu postanowił uruchomić skrzynkę mailową sugestie@slaska.zhp.pl, na którą możecie przesłać swoje pytania, uwagi lub pomysły na przyszłość.

Wszystkie pytania/pomysły zostaną przedstawione wszystkim zgłoszonym kandydatom na funkcję Komendanta Chorągwi Śląskiej oraz po zjeździe zaprezentowane nowym władzom.

Postaramy się, aby odpowiedzi na większość pytań do kandydatów pojawiło się na stronie www.slaska.zhp.pl do 22.10.2014 r.

Na pytania i sugestie czekamy do 17.10.20014 roku (piątek) sugestie@slaska.zhp.pl

hm. Andrzej Zawalski
Zespół Internetowy Chorągwi Śląskiej