Silesian Scouts Biuletyn Chorągwi Śląskiej ZHP

Czuwaj!

Zespół Informacji Chorągwi Śląskiej rozpoczyna pracę nad nowym projektem, jakim jest biuletyn „Silesian Scouts”, w którego tworzeniu każdy z Was będzie mógł mieć swój udział.

Zapraszamy wszystkich instruktorów, harcerzy odpowiedzialnych za promocję, informację, program,kształcenie, lub zwyczajnie – z głowami pełnymi pomysłów na ciekawy artykuł – do współpracy.

Czekamy na wasze relacje z rajdów, kursów, imprez programowych lub ciekawych wydarzeń z życia Waszego hufca. Jeżeli chcecie zareklamować zbliżającą się imprezę prześlijcie plakat lub ulotkę, a my zamieścimy wiadomość na łamach gazety. Niech cała chorągiew dowie się co u Was słychać i w czym warto wziąć udział! Biuletyn będzie ukazywać się w formie elektronicznej, co daje mu szeroki zasięg i liczną grupę odbiorców. Specyfikację odnośnie formatu plików tekstowych i graficznych można znaleźć na stronie Naszego zespołu.

Zachęcamy do nadsyłania relacje z przedsięwzięć hufcowych, które odbyły się w terminie od dnia 1.01 do 31.03.2015, a także zapowiedzi i zaproszeń na wydarzenia, które zostaną zorganizowane w kwietniu i maju. Na maile pod adresem silesian.scouts@gmail.com czekamy do 3 kwietnia.

Razem kreujmy Nasz wizerunek.
Kierownik Zespołu
pwd. Radosław Kałuża HO