Festiwal Ludzi Aktywnych

29 sierpnia 2015 w Parku Hallera w Dąbrowie Górniczej już po raz ósmy stanie miasteczko obywatelskie Festiwalu Ludzi Aktywnych. Stowarzyszenia, fundacje, kluby wolontariusza, spółdzielnie socjalne, kluby sportowe i żeglarskie, koła gospodyń, ochotnicze straże pożarne oraz nieformalne grupy inicjatywne działające na terenie Zagłębia Dąbrowskiego oraz w miastach współpracujących z naszą społecznością będą miały okazję, aby zaprezentować co robią na co dzień, poznać inne działające na terenie Zagłębia podmioty, pozyskać wolontariuszy oraz znaleźć sponsorów chętnych do wsparcia działań. Udział w święcie trzeciego sektora będzie szansą, aby pokazać pozarządową siłę regionu.

Ramowy przebieg eventu wygląda następująco:

• 12:00 kolorowy korowód organizacji pozarządowych
  • 12:00-18:00 występy muzyczno-wokalno-taneczne na tzw. małej scenie
  • 12:00 – 18:00 miasteczko obywatelskie, w tym: gry i zabawy dla mieszkańców miasta oraz zawody i rywalizacje sportowe
  • 18:00 – 21:00 występy na dużej scenie z okazji zakończenia lata

Do 23 lipca organizatorzy czekają na zgłoszenia, więc musimy się pospieszyć ze zgłoszeniem naszego hufca.

Chętne środowiska proszone są o zgłoszenie się do dh. Eweliny Stanek
(tel: 698226146 lub e-mail: ewelina-stanek232@wp.pl)

Pamiętajcie, 29 sierpnia podczas Festiwalu Ludzi Aktywnych wspólnie wyzwolimy aktywność mieszkańców!