Harcerski Start naszego Hufca

LOGO HARCERSKI STARTZapraszam wszystkich członków Naszego hufca na Harcerski Start 2015/16. Impreza odbędzie się
26 września. W planie jest INO, obchody 76. rocznicy powstania Szarych Szeregów, uroczysty apel, harcerska grochówka i wiele innych atrakcji! Zaczynamy o 8.00 i kończymy o 15.00 w Parku Hallera. Zgłoszenia patroli dokonują drużynowi do 16 września do godziny 23.59 wyłącznie w tym formularzu.
Po tym terminie zostaje zamknięta lista uczestników INO, spóźnialskich zapraszamy na apel o godzinie 13.30. Wszystkie szczegóły gry zostaną dostarczone do drużynowych w terminie 17-20 września. Każdy uczestnik powinien mieć ze sobą zgodę rodziców na udział w imprezie. Spotkanie organizatorów odbędzie się 17 września o godzinie 18.00 w budynku hufca. W razie pytań proszę o kontakt.

Do zobaczenia na Harcerskim Starcie!
Czuwaj,

pwd. Damian Twarowski