Kurs przybocznych  „Zielony płomień”

+ Starszoharcerski Kurs Pierwszej Pomocy

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwszą edycję kursu przybocznych organizowaną przez V Szczep Harcerski „Czarna Piątka” we współpracy z Hufcowym Zespołem Kadry Kształcącej Hufca ZHP Dąbrowa Górnicza. Kurs ten kierujemy do osób, które działają w swoich środowiskach jako przyboczni lub chcą podnosić swoje umiejętności jako zastępowi. Poprzez zajęcia kursowe chcemy zaproponować Wam ciekawe forum wymiany doświadczeń oraz stworzyć pole do nabywania nowej wiedzy przydatnej w harcerskiej pracy.  Jednym z elementów kursu jest jednoczesny udział w Starszoharcerskim Kursie Pierwszej Pomocy organizowanym przez HKR „Auxilium”.

Termin i miejsce:

• Kurs przybocznych: 11-13.03.16 r. OSP Tucznawa ul. Łazowska; Dąbrowa Górnicza
  • SKPP: 19.03.16 r.budynek Hufca ZHP Dabrowa Górnicza ul. Królowej Jadwigi 8; Dąbrowa Górnicza.

Zapisy wyłącznie poprzez formularz:

Cena:

• Kurs przybocznych: 45 zł (cena obejmuje zakwaterowanie, 2 obiady, ubezpieczenie, opiekę wykwalifikowanej kadry, atrakcyjny program)
  • SKPP: 15 zł

Wpłat należy dokonywać na konto Hufca ZHP Dabrowa Górnicza
tytułem: dodatkowa składka członkowska IMIĘ I NAZWISKO kurs przybocznych

Warunki uczestnictwa w kursie przybocznych:

• pełnienie funkcji przybocznego lub ukończenie kursu zastępowych lub pełnienie funkcji zastępowego min. 1 rok harcerski
  • zgoda drużynowego
  • zgoda rodziców / opiekunów
  • nieukończony 16. rok życia

Warunki ukończenia kursu:

• uczestnictwo we wszystkich zajęciach kursowych
  • oddanie pisemnych zadań domowych najpóźniej do 18.03.2016 r.
  • pozytywne ukończenie biegu podsumowującego kurs
  • ukończenie SKPP (nie dotyczy osób, które posiadają certyfikat ukończenia kursu)

Kontakt z komendantką kursu: pwd. Ewelina Stanek nr tel. 698226146

Zgoda rodzica na udział w Kursie Przybocznych