9738010d9f9c41a29d0eaf1669887e47Kurs Drużynowych Harcerskich i Starszoharcerskich HUFCA ZHP MYSŁOWICE i ZKK HUFCA ZHP DĄBROWA GÓRNICZA

„Per Aspera ad Astra”

Jeśli jesteś drużynowym, a nie ukończyłeś jeszcze kursu drużynowych… Jeśli planujesz założyć drużynę… Jeśli prowadzisz drużynę, a zaczynasz popadać w rutynę i zaczyna Ci się zwyczajnie niechcieć… To szukamy właśnie Ciebie!

Przyjdź na nasz kurs, przeżyj harcerską przygodę w drodze „przez trudy do gwiazd” i zdobądź z nami wiedzę, pomysły i nowych przyjaciół…

Warunki uczestnictwa:

– w kursie mogą uczestniczyć osoby, które mają rocznikowo 16 lat
– stopień instruktorski – co najmniej przewodnik, lub ukończony z wynikiem pozytywnym Kurs Przewodnikowski
– opłacone składki członkowskie ZHP.
Zakładana ilość uczestników – 25 osób.

Informacje:
termin – kurs odbędzie się systemem weekendowym (11-13 marca, 18-20 marca 2016r)
zgłoszenia do 6 marca wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy
odpłatność 60,00 zł – członkowie Hufców Koalicji ds Kształcenia (Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Sosnowiec); 70,00 zł reszta świata

Wpłaty do 6 marca na konto HUfca ZHP Mysłowice Bank Pekao S.A. 40 1240 4315 1111 0000 5302 4798
(w tytule: dodatkowa składka członkowska KDHiHS)

miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Mysłowicach (ul. W. Skotnica 84a); warunki zakwaterowania: nocleg w salach lekcyjnych (na własnym sprzęcie biwakowym – karimata, śpiwór)
– w ramach wpisowego zapewniamy: materiały programowe, herbata do każdego posiłku, obiad w sobotę, bufet kawowo-herbaciany ze słodkim „conieco” (suchy prowiant na śniadania i kolacje należy zabrać ze sobą!)

– Komendant kursu hm Anna Gandyk-Piszczek (BOKK 725/2014)