harcerze_2Druhny i druhowie,

wielkimi krokami zbliża sie harcerski start zaplanowany na 2 października br.
Poniżej kilka informacji dot. tej imprezy.
Kolejny rok harcerski zainaugurujemy Apelem w samo południe w Centrum Dąbrowy Górniczej (Plac Wolności 1).
 Po apelu „ruszymy w miasto” ! Patrole będą miały do wykonania różnorodne zadania których wynikami będziemy mogli się chwalić i dzielić z innymi nie tylko harcerzami.
Zuchy udadzą się na Święto Pieczonego Ziemniaka.
Pamiętajcie że nie ma złej pogody tylko czasem ubiór nie dostosowany więc bądźcie przygotowani na różne warunki atmosferyczne.
Do wykonania zadania przyda się wszelkiego rodzaju sprzęt fotograficzno-filmowy więc jeśli ktoś takim dysponuje można go ze sobą zabrać (oczywiście telefony komórkowe też wystarczą)
Planowany czas zakończenia imprezy to godz. 15.30-16.00 (w przypadku BARDZO niesprzyjającej pogody istnieje szansa wcześniejszego zakończenia)