Druhny i Druhowie,

rozpoczynamy zgłoszenia na Zlot Hufca który już w drugi czerwcowy weekend czyli 11-12.06.2016r.
Tegoroczny Zlot Hufca będzie miał formę inna niż dotychczasowe (a przynajmniej niż przez ostatnie 15 lat może dłużej….).

W tym roku tradycyjnie spotkany się na Bazie Janowie lecz przebieg całej imprezy będzie troszkę inny.
Po pierwsze zaczynamy w sobotę wczesnym rankiem. Każda z drużyn/gromad dotrze na miejsce Zlotu w trochę inny sposób dostosowany do danego pionu wiekowego.

Należy się odpowiednio przygotować czyli zabrać mundur i ekwipunek biwakowy (np. śpiwór), spakować się w plecak i mieć dobre buty do wędrówki.
Na miejscu nocleg w namiotach ewentualnie w domkach jeśli pogoda nie będzie sprzyjająca.
Koszt to 40zł/osoba który zawiera wyżywienie (obiad, kolacja i śniadanie), pobyt na miejscu oraz transport.
Wracamy wszyscy autokarem w niedzielę ok godz. 13.00
Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy do dnia 30.05.2016r godz. 22.00

W razie pytań o szczegóły planu dla poszczególnych pionów zachęcam do bezpośredniego kontaktu z:
Eweliną Stanek – dla zuchów
Damian Twarowski i Magda Robakowska – dla harcerzy