Zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu, biorąc udział w Grze Miejskiej, organizowanej we współpracy z Centrum Gier FURIA!
Gra polegać będzie na wcieleniu się przez uczestników w rolę detektywów, którym zadaniem będzie pomoc postaci Grażyny Bacewicz w zalezieniu informacji.
Po wykonaniu wszystkich zadań, na finał drużyny wracają do miejsca startu, czyli do Pałacu Kultury Zagłębia, aby ułożyć najbardziej niezwykłą historię kryminalną z wykorzystaniem wątków poznanych w trakcie Gry!
Gra „Znak Szczególny” oparta jest na motywach powieści kryminalnej pt. „Sidła”, autorstwa znakomitej kompozytorki Grażyny Bacewicz, a także wątkach z życia Michała Spisaka.
U nas, żeby zostać detektywem, nie potrzeba wiele!
Wystarczy zebrać grupę znajomych, wyznaczyć lidera drużyny, zapoznać się z regulaminem Gry, następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy, odesłać go na nasz adres mailowy: gra@palac.art.pl ,poczekać na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia drużyny do Gry, po odpowiedzi zwrotnej od nas – pozostaje już tylko opłacić udział w kasie biletowej PKZ (do 24.09)
Cena biletu za osobę wynosi: 15 zł (możliwość opłacenia członkostwa tylko w kasie PKZ – również w dniu wydarzenia.
➢ W przypadku jakichkolwiek wątpliwości/ pytań – zapraszamy do kontaktu:
tel. 32 733 88 28 | gra@palac.art.pl
 regulamin gry  

Komentowanie zamknięte.